Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

All Stars

22.12. V předvánoční čas tradičně vyplnilo již 5. utkání AllStars výběru hvězd florbalové ligy. Ve vyrovnaném utkání se nakonec radovali borci Východu, kteří vyhráli 7 : 6.  Východ : Západ   7 : 6. Východ: Procházka C, Vlček Matěj G, Košnář, Kudrna Josef, Zahrádka, Šťastná, Alexa Západ: Brynych C, Havrun G, Martínek, Kulíšek, Vlček Jakub, Vavroušek, Hofman.

Cenu útěchy (nájezdy) vyhráli v poměru 4 : 1 hráči Západu a alespoň trochu zmírnili neúspěch ze samotného utkání.

Cenu pro nejlepšího v kanadském bodování  AllStars se podařilo vybojovat skvělým výkonem především v 1. a 2. třetině Pepovi Kudrnovi.

Ve střelbě na autobrankáře posbíral nejvíce bodů Kuba Košnář (100), na druhém místě byl Petr Aujeský (65) a třetí v této doprovodné soutěži byl Jakub Vlček se 60 body.

22.12. 4. utkání All Stars výběrů kanadského bodování školní florbalové ligy se uskutečnilo v úterý 22. 12. od 7.00 hodin.

I když výběr Západu mohl na první pohled vypadat slabě, opak byl pravdou a tým složený převážně z mladíků, celku Východu řádně zatápěl. Poločas skončil remízou 3:3. Vloženou přestávkovou soutěž - nájezdy - vyhráli hráči Západu. Do druhého poločasu vstoupili lépe mladíci a po 4. minutách vedli již 6:3, když bodovala lajna vedená kapitánem Vlčkem na křídlech s Hofmanem a Vavrouškem. Favorité z  Východu nakonec přeskupili své řady a potvrdili tak svou sílu vítězstvím. Východ : Západ  9:7.

Další novou soutěží byla střelba na autobrankáře. Zde si nejlépe vedl Jakub Kudrna, který z pěti střel dokázal posbírat 70 bodů, druhé dělené místo patří Josefu Kudrnovi, Markovi Kulíškovi a Adamovi Kubelovi, kteří dosáhli celkem 50 bodů, na třetím místě skončil prozatimní leader kanadského bodování Jirka Boháč s 45 body.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29. 1. 2015

3. utkání All Stars výběrů kanadského bodování školní florbalové ligy se uskutečnilo tentokrát po rozdání pololetního vysvědčení. Na třetí pokus se konečně podařilo zvítězit hráčům Východu 10 : 9. Ovšem hráči Západu se jen tak nedali. V čele opět s nejlepším hráčem kanadského bodování Petrem Hobíkem a bez budoucí hvězdy ligy Filipa Vavrouška (nemoc) a také bez gólmana Pavlíka (nahradil ho Kristian Havrun) se statečně bili. Hráči Východu v mnohem kompaktnější sestavě už vedli po 2 třetině 8 : 4, ale ve třetí se ještě strachovali o vítězství. Svojí stoupající produktivitu potvrdil leader Východu Boháč a velmi dobrou přihrávkou se prezentoval Bodlák. Body ostatních hráčů si můžete prohlédnout v zápisu z utkání.

V souběžné soutěži útěchy v 6 - ti trestných nájezdech (probíhala o přestávkách) zvítězili hráči Západu jasně 3 : 0

Fotogalerii z utkání naleznete na semickém prostoru.

26.1.2015

Konečná nominace pro All Stars 3. ročníku školní florbalové ligy 2014/2015:

Hráči na prvních místech v kanadském bodování podle příslušného geografického umístění bydliště v obci + hráči z Hradištka, Vestce, Bříství (obce také podle GPS) pro doplnění do počtu 6 hráčů v týmu + brankář. Hranice mezi oblastmi prochází zhruba někde u bytovek v Semicích.

Západ (Semice-Břeha, Vestec,  Bříství, Litol, Lysá) Východ (Semice -Turkov, Hradištko, Velenka, Kersko)

20.12.2013

V dlouho očekávaném duelu Západu a Východu školní florbalové ligy ZŠ Semice se více dařilo hráčům Západu, kteří vyhráli těsně 4 : 3. Rozhodující čtvrtou střelu zaznamenal nejlepší dosavadní hráč kanadského bodování Petr Hobík a potvrdil tak svoje vedoucí místo v tabulce hráčů.

V dalším utkání tohoto vánočního dopoledne se střetli výběry hráčů 8. a 9. tříd s výběrem učitelů. Po vyrovnaném boji s několika "reklamními pauzami" (učitelé by to asi jinak neudýchali) se nakonec radovali právě pánové kantoři po výhře 2 : 0.

Doprovodnou soutěž si vložili děvčata a paní učitelky, když si zahráli ringo.

17.12.2013

Konečná nominace pro All Stars:

Hráči na prvních místech v kanadském bodování podle příslušného geografického umístění bydliště v obci + hráči z Hradištka, Vestce, Bříství (obce také podle GPS) pro doplnění do počtu 5 hráčů v týmu + brankář. Hranice mezi oblastmi prochází zhruba někde u bytovek v Semicích.

Západ (Břeha, Vestec,  Bříství) Východ (Turkov, Hradištko)
Hobík  C Brett  C
Kulíšek Jelínek
Brynych Kudrna Jakub
Šesták Krejčík
Moc Mojžíš
Krmela  G Manhart  G

....................................................................................................................................................................................................................

19. 12. 2012

Historicky první utkání výběrů hráčů Západu a Východu (viz tabulka výše) školní florbalové ligy All Stars se uskutečnilo v předvánočním čase. Vítězem se stali hráči Západu.