Založit webové stránky nebo eShop

Historie ročníků

5. ročník školní florbalové ligy ZŠ Semice 2016/2017

25.5.2016 Dobojováno. Finále školní florbalové ligy ZŠ Semice určilo vítěze 5. ročníku. Winner is .....Team Washington. 3 x 8 minut byl čas finále hraný na jedno utkání. Po dvou třetinách byl stav nerozhodný 4 : 4, když obě družstva nechtěli přenechat aktivitu druhé straně. Zlomový moment přišel smolně pro družstvo Nashvillu, když jim nebyla uznána branka na 5:4 a od té doby už za delší konec tahali pouze washigtonští.

V zápase o třetí místo porazili podle očekávání tým Pitsburghu borce z Los Angeles

Konečné pořadí: 1. místo   Washington, 2 místo   Nashville, 3. místo   Pitsburgh, 4. místo  Los Angeles

Přehled individuálních soutěží:              Vítěz kanadského bodování - Josef Procházka